معرفی خلاصه:

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد

ارشد حسابداری (دانشجوی دکتری حسابداری)

کارشناس رسمی قوه قضاییه (حسابداری و حسابرسی)

برنامه نویس و مدرس کامپیوتر

 

 

 

حسابداری:

دانشجوی دکترای حسابداری و لیسانس و فوق لیسانس در همین رشته.

کامپیوتر:

از آنجایی که کلا به مباحث فنی علاقه دارم از ابتدا بصورت غیر رسمی دنبال یادگیری کامپیوتر هم بودم. در همین ارتباط تونستم برنامه نویسی به زبان دلفی رو یاد بگیرم و چندین کار تجاری با این زبان (برای شرکتهای خصوصی) انجام بدم.
از اونجا که منطق همه زبان های برنامه نویسی یکیه زبانهای مجموعه دات نت (#c و VB) رو هم کم کم بلد شدم و SQL Server هم که دیگه یکی ازز نیازهای اساسی برنامه نویسی بود.
چون نمیشه که یک نفر برنامه نویس کامپیوتر باشه و آفیس رو بلد نباشه، منم وقتی به خودم اومدم دیدم به نرم افزارهای بسته آفیس مسلط هستم. وردد رو برای پایان نامه، اکسس رو بعنوان پایگاه داده و اکسل رو هم بعنوان همه چیز یاد گرفتم.

از سال 1387 عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد واحد آشتیان هستم و در این دانشگاه هم حسابداری و هم کامپیوتر (برای رشته حسابداری) رو تدریس میکنم.

کارشناس رسمی قوه قضاییه هستم و علاوه بر اون همیشه در یک یا چند شرکت بصورت پاره وقت کار حسابداری هم انجام میدادم.

 

 

با توجه به ده سال سابقه تدریس در دانشگاه آزاد و شناختی که از دانشجویان حسابداری در برخورد با کامپیوتر دارم، به این نتیجه رسیدم که متاسفانه در رشته حسابداری راه زیادی تا رسیدن به مطلوب داریم. زیرا دانشجویان در زمان تحصیل به ضرورت کسب مهارتهای کار با کامپیوتر واقف نیستند ولی نهایتاً بعد از ورورد به بازار کار (برفرض که بتوانند بدون داشتن دانش  کامپیوتر وارد بازار کار شوند) خواهند دید که استفاده از این ابزار توانمند دنیای جدید، تا چه میزان ضروری و حیاتی است، تاجایی که هم اکنون حتی فروشگاه‌های کوچک نیز برای حسابداری خود از سیستم های کامپیوتری استفاده میکنند.

لذا سعی میکنم در این سایت با ارائه آموزشهای مربوط به حسابداری و کامپیوتر، حتی الامکان در جبران این نقیصه کوشش کنم.

 

مهارتها

دستاوردها

دانلود فایل رزومه

سایت تالانت

کتاب حسابداری با اکسل

کانال تلگرامی تالانت

محصولات آموزشی