تالانت

تالانت یکی از واحدهای پولی قدیمی ایرانی بوده است. مجوعه تالانت مرجع تخصصی آموزش حسابداری می باشد . حدود ۱۰ سال پیش این تیم شروع به آموزش تخصصی حسابداری با اکسل نموده و پس از مدتی وقفه دوباره کار خویش را با قدرت چند برابر شروع نموده است.

تمام تمرکز ما بر استفاده از ابزارهای مختلف برای انجام امور حسابداری و حسابرسی حرفه ای می باشد. یکی از آرزوهای تیم تالانت ایجاد مرجعی فارسی در زمینه حسابداری می باشد. حسابداری که با بکار گیری ابزارهای هوشمند امروزی خیلی حرفه ای خواهد بود.

فلسفه تالانت چیست؟

سایت تالانت را تقریباً ده سال پیش راه انداختم. آن زمان با انجمن ساز رایگان MyBB کار را شروع کردم و بعد از چند سالی، بدلیل محدودیت های موجود در اسکریپت MyBB به ویبولتین منتقل شدم. بدلیل مشغله زیادی که دارم بعد از مدتی سایت را رها کردم و کمتر به آن رسیدم اما با اوج گیری استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام، و اقبال اعضای حرفه به نرم افزار اکسل، مجدداً و این بار با اسکریپت وردپرس سایت تالانت را راه اندازی کردم. با توجه به امکانات بینظیر وردپرس، امیدوارم که بتوانم لا اقل خواسته‌های خودم را پوشش بدهم.

هدف اصلی از راه اندازی سایت تالانت از ابتدا ایجاد پیوند بین حسابداری و کامپیوتر بوده و هنوز نیز در همان مسیر گام برمیداریم. البته پیوند عملی حسابداری با کامپیوتر بسیار عمیق است اما متاسفانه در سطح آموزشی زیاد در این زمینه کار نشده است. لذا در این سایت قصد داریم بدون بیان مطالب تکراری که در اینترنت فراوان یافت میشوند، به تولید محتوای جدید و مفید بپردازیم.